Logo firmy: 40za40.pl Sp. z o.o.40za40.pl Sp. z o.o.
Podstawowa usługa oferowana przez 40za40.pl Sp. z o.o. to: - ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Service Liliana NiespodziańskaService Liliana Niespodziańska
1) pomoc w sprzedaży mieszkania lub domu 2) pomoc w poszukiwani...
Logo firmy: Nieruchomości Lesław ChmuraNieruchomości Lesław Chmura
1. Mieszkania z rynku pierwotnego - przy tych transakcjach nie po...

Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Biuro Pośrednictwa Nieruchomości FBI Magdalena Gondek

Biuro Pośrednictwa Nieruchomości FBI Magdalena Gondek

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 3011  

Firma w Odi.pl

ponad 14 lat

Miejscowość

Kraków

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

5-10

Telefon

606 ... pokaż tel.606 963 601

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Biuro Pośrednictwa Nieruchomości FBI Magdalena Gondek

Sprzedaż, kupno czy wynajem nieruchomości to nie zwykła transakcja - to akcja specjalna. A jeśli akcja specjalna to jej sukces zagwarantować mogą tylko najwyższej klasy specjaliści. A gdzie znaleźć najlepszych agentów jeśli nie w FBI.

FBI Nieruchomości to profesjonalne biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które w krótkim okresie czasu zyskało już wielu zadowolonych Klientów. Nasi agenci to agenci specjalni - dla nich Finansowe Bezpieczeństwo Inwestycji każdego Klienta jest wartością najwyższą. Każdy, pracujący na Państwa sukces agent, specjalizuje się w różnych dziedzinach branży nieruchomości, dzięki czemu zna ich tajniki i charakterystykę

Każdy Klient otrzymuje indywidualnego opiekuna zleconej transakcji, który zadba o jej prawidłowy, rzetelny i sprawny przebieg. Nasi agenci są w stałym kontakcie ze swoim Klientem, raportują o kolejnych podejmowanych działaniach i konsultują się z nim na każdym etapie inwestycji, aż po jej oczekiwany finał. Z nami bezpiecznie i w przyjaznej atmosferze sprzedasz, kupisz bądź wynajmiesz interesujący Cię lokal, działkę czy dom.

Dla nas każdy Klient jest wyjątkowy. Rozumiemy, że pieniądze, które inwestujesz w nieruchomość, są Twoim cennym kapitałem bez względu na to, czy przeznaczasz je na małą działkę rekreacyjną, czy też na ekskluzywną rezydencję. Zadbamy o to, abyś wyszedł z biura FBI Nieruchomości usatysfakcjonowany i miał poczucie, że swoje pieniądze powierzyłeś w dobre ręce.

Jesteśmy biurem innym niż wszystkie, gdyż naszą markę budujemy nie poprzez kosztowną reklamę, a poprzez zadowolenie naszych Klientów, którzy polecają nasze usługi swoim znajomym. Wśród nich hasło FBI Nieruchomości to synonim profesjonalizmu i Finansowego Bezpieczeństwa Inwestycji.
FBI Nieruchomości - Najlepsi Agenci!

Zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy.

Oferta firmy

Nasze biuro zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie Małopolski.Ponieważ działamy na zasadzie specjalizacji, każdy klient przydzielany jest do agenta specjalizującego się w danym typie nieruchomości .Dzięki temu klient otrzymuje najwyższy standard usług.

Posiadamy biura w Krakowie i Tarnowie.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »