Logo firmy: MIARY I WAGI Sp.J.MIARY I WAGI Sp.J.
- waga samochodowa, - wagi samochodowe, - wagi najazdowe, - wa...
Logo firmy: MZX Global Sp. z o.o.MZX Global Sp. z o.o.
W ofercie firmy znajdziecie Państwo kamery sieciowe (internetowe ...
Logo firmy: Telkom Andrzej MyszkaTelkom Andrzej Myszka
Działalność Telkom Sosnowiec związana jest ze sprzedażą hurtową c...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.

Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy SIMEX Sp. z o. o.

SIMEX Sp. z o. o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 6634  

Firma w Odi.pl

ponad 17 lat

Miejscowość

Gdańsk

Rok założenia

1986

Zatrudnionych

41-60

Telefon

58 7... pokaż tel.58 762 07 77


Opis firmy SIMEX Sp. z o. o.

Firma SIMEX istnieje na rynku automatyki przemysłowej od 1986 roku jako producent i dystrybutor aparatury kontrolno-pomiarowej. Oferowana aparatura kontrolno-pomiarowa znajduje zastosowanie w wielu branżach przemysłowych, między innymi energetyce, ciepłownictwie, górnictwie, branży chemicznej, spożywczej, maszynowej oraz gospodarce wodno-ściekowej.
Rezultaty naszej pracy ocenione zostały bardzo wysoko i w efekcie zostaliśmy przedstawicielem (często wyłącznym na terenie Polski) wielu firm zagranicznych, takich jak: Vishay Nobel, Trumeter, BaumerIVO, INFRA, Siemens, Solid AT. Liczne umowy dystrybucyjne z największymi producentami na światowym i krajowym rynku automatyki pozwalają nam oferować produkty po bardzo atrakcyjnych cenach.
Nasze produkty wytwarzane są zgodnie z normą jakości ISO 9001:2000, oraz posiadają certyfikaty CE. Miło nam poinformować również, iż firma SIMEX otrzymała Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej.

Oferta firmy

Produkcja i sprzedaż:
- mierniki cyfrowe (wskaźniki, regulatory) do pomiaru: temperatury, ciśnienia, wilgotności, poziomu, masy i innych wielkości fizycznych,
- rejestratory danych, systemy rejestracji temperatury i wilgotności,
- liczniki elektroniczne, mechaniczne, elektromechaniczne, liczniki impulsów, czasu, drogomierze,
- czujniki i przetworniki temperatury, ciśnienia, przepływu.
Usługi:
- integracja systemów automatyki,
- systemy ważenia.

Specjalizujemy się także w projektowaniu systemów ważenia m.in. zbiorników magazynowych i technologicznych dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego.

Opierając się na naszym doświadczeniu oferujemy także usługi związane z automatyzacją i realizacją pomiarów w procesach przemysłowych:
- kompletację i dostarczanie aparatury kontrolno-pomiarowej i sterującej: urządzenia produkcji własnej oraz renomowanych firm krajowych i zagranicznych,
- projektowanie systemów automatyki: od prostych pomiarów jednopunktowych po integrację złożonych systemów sterowniczych,
- programowanie i wdrażanie systemów sterowania nadrzędnego z wizualizacją komputerową,
- montaż i uruchamianie aparatury,
- szkolenie obsługi,
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
- doradztwo techniczne.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »