Logo firmy: Warsaw Trade Sp. z o.o.Warsaw Trade Sp. z o.o.
- okulary sportowe, - okulary polaryzacyjne, - okulary fotochro...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: P.P.H.U. GaussP.P.H.U. Gauss
- strony www, - oprogramowanie dla firm, - badania statystycz...
Logo firmy: Createsoft Marcin PochopieńCreatesoft Marcin Pochopień
Oferujemy funkcjonalne oprogramowanie do prowadzenia sklepu inter...

Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 6147  

Firma w Odi.pl

ponad 20 lat

Miejscowość

Poznań

Rok założenia

2003

Zatrudnionych

101-150

Telefon

61 6... pokaż tel.61 655 95 55


Opis firmy Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

Firma Sunrise System prowadzi usługi w zakresie marketingu internetowego. W ofercie firmy można znaleźć pozycjonowanie stron, linki sponsorowane, audyty konkurencji na rynku internetowym jak również wiele innych użytecznych rozwiązań e-biznes.
Sunrise System to klucz do Twojego sukcesu! Dzięki zaawansowanym technologiom, doskonale przygotowanym specjalistom oraz autorskim rozwiązaniom, nawet trudne pozycjonowanie strony Flash przynosi naszym Klientom satysfakcjonujące rezultaty. Indywidualnie przygotowana strategia promocyjna pomoże Państwu znacznie zwiększyć przewagę nad konkurencją, zbudować silny wizerunek firmy i odnieść sukces zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. A wszystko to, w stosunkowo niskich, konkurencyjnych cenach.

Sunrise System agencja interaktywna powstała w 2003 roku jako firma rodzinna. Popularność i skuteczność oferowanych usług SEO i SEM zagwarantowała szybki rozwój i status jednej z największych firm w branży e-marketingu.

Od 2013 roku spółka jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczo-medialnego Bauer Media Group, do którego w Polsce należą również takie marki jak RMF, Grupa Interia. Sunrise System wyróżnia status Premier Google Partner , zasięg działania i duża liczba zatrudnionych specjalistów. Doświadczenie i wiedza pracowników Sunrise System pozwalają elastycznie dopasować ofertę do oczekiwań tak małych i średnich przedsiębiorstw, jak i globalnych przedsiębiorstw.

Oferta firmy

- pozycjonowanie stron www
- linki sponsorowane
- audyt strony internetowej
- optymalizacja stron internetowych
- moduły e-biznes
- hosting (utrzymanie stron www)
- uslugi SEM

Obszar działania firmy

Polska, Poznań, Warszawa, Bydgoszcz

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »