Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: LC Systems Sp. z o.o.LC Systems Sp. z o.o.
Sprzedaż urządzeń lokalizacji GPS Montaż lokalizatorów GPS oraz ...
Logo firmy: Siglo Sp. z o.o.Siglo Sp. z o.o.
Poddajemy recyklingowi i utylizacji następujące odpady: - wsze...
Logo firmy: Aterm Krzysztof MazurAterm Krzysztof Mazur
- regulatory temperatury - czujniki temperatury - przekaźniki S...

Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Telkom Andrzej Myszka

Telkom Andrzej Myszka

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 831  

Firma w Odi.pl

ponad 2 lata

Miejscowość

Sosnowiec

Rok założenia

2005

Zatrudnionych

5-10

Telefon

505 ... pokaż tel.505 342 285


Opis firmy Telkom Andrzej Myszka

Firma Telkom to hurtownia oferująca w swoim asortymencie akcesoria oraz części GSM, a także zajmująca się naprawą pogwarancyjną i serwisem telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów. Hurtowania Telkom działa na rynku nieprzerwalnie od 2005 roku w Sosnowcu. Wśród oferowanych akcesoriów gsm oferowane są produkty takie jak: etui i pokrowce do telefonów, tabletów oraz laptopów, szkła hartowane, szybkie ładowarki, a także kable do ładowania. Szeroka oferta części do różnych modeli i marek telefonów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych, obejmuje: wyświetlacze, szybki, dotyki, klapki baterii, baterie i akumulatory, gniazda ładowania, złącza i wiele innych podzespołów. Firma Telkom prowadzi sprzedaż hurtową oraz detaliczną.

Oferta firmy

Działalność Telkom Sosnowiec związana jest ze sprzedażą hurtową części zamiennych do telefonów i tabletów wyspecjalizowanym serwisom. Firma prowadzi także sprzedaż detaliczną oraz serwis. W ofercie Hurtowni GSM Telkom znajdują się baterie, ładowarki, kable USB, szkła hartowne, wyświetlacze lcd, klapki baterii, obudowy, pokrowce i etui oraz wiele innych akcesoriów gsm oraz części do smartfonów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »