Zakład Instalacji Elektrycznych...
- alarmy - monitoring - systemy ppoż - czytniki kontroli dostę...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Ambex Iwona Plucińska
WELLER - lutownice, stacje lutownicze, stacje serwisowe, groty i ...
MIXed.pl Edward Dworniczek
- Kasy fiskalne. - urządzenia fiskalne, - alarmy, - monitoring...
Logo firmy Telkom Andrzej Myszka

Telkom Andrzej Myszka

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 411  

Firma w Odi.pl

ponad 1 rok

Miejscowość

Sosnowiec

Rok założenia

2005

Zatrudnionych

5-10

Telefon

505 ... pokaż tel.505 342 285


Opis firmy Telkom Andrzej Myszka

Firma Telkom to hurtownia oferująca w swoim asortymencie akcesoria oraz części GSM, a także zajmująca się naprawą pogwarancyjną i serwisem telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów. Hurtowania Telkom działa na rynku nieprzerwalnie od 2005 roku w Sosnowcu. Wśród oferowanych akcesoriów gsm oferowane są produkty takie jak: etui i pokrowce do telefonów, tabletów oraz laptopów, szkła hartowane, szybkie ładowarki, a także kable do ładowania. Szeroka oferta części do różnych modeli i marek telefonów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych, obejmuje: wyświetlacze, szybki, dotyki, klapki baterii, baterie i akumulatory, gniazda ładowania, złącza i wiele innych podzespołów. Firma Telkom prowadzi sprzedaż hurtową oraz detaliczną.

Oferta firmy

Działalność Telkom Sosnowiec związana jest ze sprzedażą hurtową części zamiennych do telefonów i tabletów wyspecjalizowanym serwisom. Firma prowadzi także sprzedaż detaliczną oraz serwis. W ofercie Hurtowni GSM Telkom znajdują się baterie, ładowarki, kable USB, szkła hartowne, wyświetlacze lcd, klapki baterii, obudowy, pokrowce i etui oraz wiele innych akcesoriów gsm oraz części do smartfonów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »