Logo firmy: Zeltech Mechatronika Sp. z o.o.Zeltech Mechatronika Sp. z o.o.
- Przemienniki częstotliwości - falowniki, oprogramowanie ProDriv...
Logo firmy: TT Soft Sp. z o. o.TT Soft Sp. z o. o.
1. Elektroniczne Systemy Obsługi Klienta ESOK 2. Szafki i meble ...
Logo firmy: Altway Electronics Sp. z o.o.Altway Electronics Sp. z o.o.
Oferujemy m.in. : układy scalone, półprzewodniki, elementy pasywn...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.

Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

Tewemo

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1491  

Firma w Odi.pl

ponad 11 lat

Miejscowość

Włocławek

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

697 ... pokaż tel.697 568 302

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Tewemo

Kim jesteśmy
Tewemo tworzą specjaliści posiadający przeszło dziesięcioletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze przemysłu, w szczególności obsługa przemysłu chemicznego i spożywczego.
Realizacja rozmaitych zadań zawodowych jakie na nas spoczywają, pozwoliła nam doskonale zrozumieć potrzebę zapewnienia niezawodnego sterowania procesami przemysłowymi, utrzymaniem w sprawności systemów informatycznych i sterowania, a także nieustannego ich rozwijania. Rozumiemy też konieczność zapewnienia nieustannego wparcia technicznego, w szczególności w sytuacji złożonych i kosztownych procesów przemysłowych. Zebrana wiedza i doświadczenie pozwalają nam analizować i rozumieć całokształt procesów technicznych, od postaci sygnałów z instalacji produkcyjnej, poprzez ich przetworzenie w warstwie sterowania, dalej obsługi w warstwie wizualizacji przemysłowej, a zakończywszy na rejestracji i raportowaniu w systemach informatycznych dla kadry menedżerskiej.

Dla kogo działamy
Odbiorcami naszych usług są głównie zakłady przemysłowe. Zespół doświadczonych specjalistów pozwala na realizacje złożonych zadań technicznych dotyczących branż IT, elektrycznej oraz AKPiA – wraz z systemami PLC, DCS i ESD. Tworzymy i realizujemy projekty zarówno dla małych, średnich i dużych przedsiębiorców. Zajmujemy się prowadzeniem projektów oraz świadczymy usługi jako podwykonawcy.

Innowacyjność i doświadczenie
Nasza wiedza nabyta podczas realizacji różnych projektów, a także doświadczenie związane z utrzymaniem ruchu instalacji i systemów przemysłowych pozwala nam doskonale rozumieć problemy i potrzeby współczesnego przemysłu. Nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc techniczną od pomysłu poprzez realizację do fazy eksploatacji.

Strategia Win-Win
W naszej strategii działania dążymy do sytuacji wygrana-wygrana. W każdym przedsięwzięciu musimy zatem odnaleźć „ złoty środek” pomiędzy kosztami, faktycznymi potrzebami Klienta, a sztuką inżynierską, co owocuje obopólną satysfakcją i stanowi mocny fundament przyszłej współpracy i zaufania.
Gdzie nasz znajdziesz?
Siedziba naszej działalności to Włocławek w województwie Kujawsko-Pomorskim. Jednakże oferujemy swoje usługi na terenie całej Polski. Realizowaliśmy już projekty poza granicami kraju.
Specyfika realizowany projektów wiąże się bardzo często z koniecznością uruchomienia zaprojektowanych systemów na miejscu u naszych Klientów. Gwarantujemy wsparcie techniczne zarówno poprzez sieć Internet jak również poprzez osobisty dojazd serwisantów na miejsce pracy instalacji i systemów przemysłowych.

Oferta firmy

Przedmiotem działalności firmy jest

Projektowanie, wdrażanie, uruchamianie i serwis Systemów Informatycznych i Systemów Automatyki Przemysłowej
Szkolenia programistów
Doradztwo techniczne w zakresie Systemów i Sieci Informatycznych oraz Sterowania produkcją w przemyśle
Dobór, sprzedaż i konfiguracja sprzętu dla systemów Informatycznych i Sterowania.

Marki w ofercie firmy

Microsoft, Siemens, Allen Bradley, DeltaV, Omron

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »