Logo firmy: Almat Jarosław MatysiakAlmat Jarosław Matysiak
Firma Almat oferuje: - monitoring IP - montaż i serwis - sy...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Diolut Sp. z o.o.Diolut Sp. z o.o.
- stacje lutownicze, - wanny ultradźwiękowe, - akcesoria samoch...
Logo firmy: MIARY I WAGI Sp.J.MIARY I WAGI Sp.J.
- waga samochodowa, - wagi samochodowe, - wagi najazdowe, - wa...
Logo firmy Tomorrows System Sp. z o.o.

Tomorrows System Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 848  

Firma w Odi.pl

ponad 5 lat

Miejscowość

Piaseczno

Rok założenia

2014

Zatrudnionych

11-20

Telefon

501 ... pokaż tel.501 439 007


Opis firmy Tomorrows System Sp. z o.o.

Tomorrows System sp. z o.o. sprzedaje wysokiej jakości akcesoria laserowe do urządzeń CNC (zastosowania hobbystyczne i komercyjne) pod marką Opt Lasers. Nasze komponenty sprawdzają się w szczególności w urządzeniach do grawerowania oraz drukarkach 3D. Ze względu na stosunkowo dużą moc - do 6 watt - można je jednak stosować także przy cięciu oraz wypalaniu punktowym w bardziej podatnych materiałach.

Spółka jest producentem własnych modułów laserowych opartych o autorskie rozwiązania zapewniające znakomitą wydajność, wygodę obsługi oraz niezawodność nawet w trudnych warunkach pracy (narażenie na zapylenie i zachlapania). Moduły i akcesoria tworzymy z myślą o łatwej implementacji w urządzeniach różnych producentów.

Tomorrows System to także dedykowane systemy laserowe oraz rozwiązania z zakresu mechatroniki dla nauki, instytutów przemysłowych, przemysłu i usług, dostosowane do specyfiki projektu oraz indywidualnych oczekiwań klientów.

Opt Lasers dysponuje kreatywną i świetnie wykształconą kadrą inżynierów-pasjonatów, zapewniając krótkie terminy realizacji oraz elastyczne warunki współpracy. Dzięki temu nasi klienci otrzymują to, czego potrzebują - często nawet w sytuacjach, gdy brak jeszcze komercyjnych wdrożeń i rozwiązań spełniających wymagania projektu.

Oferta firmy

1. Kompletne głowice laserowe (ang. laser head) do seryjnie produkowanych oraz własnej roboty (DIY) urządzeń CNC (CNC machine).

2. Moduły laserowe (laser module) do głowic grawerujących (laser engraver head) oparte o diody RGB różnej mocy. Moduły laserowe Opt Laser pasują do głowic różnych producentów. W ofercie znajdują się rozwiązania wykorzystujące skupianie wiązki do światłowodu (fiber laser) jak również oparte na zasadzie free space.

3. Diody laserowe RGB pasujące do głowic laserowych Opt Lasers oraz innych producentów. Mogą być wykorzystane do samodzielnie budowanych urządzeń CNC. W szczególności polecamy nasze niebieskie diody (blue laser diode) NUBM44 - model PLH3D 6W- o mocy do 6 watów.

4. Sterowniki do głowic laserowych (laser driver, albo laser controller) o szerokim zakresie zasilania (12-24v) oraz sygnału sterującego (do 50 kHz - obsługują zarówno sygnał analogowy jak i PWM). Dzięki temu pasują do większości urządzeń CNC, jak również świetnie sprawdzą się w samodzielnie budowanych maszynach.

5. Moduły chłodzące (cooling modules) do głowic laserowych, znane też jako kontrolery temperatury (tec controllers, tec modules).

6. Akcesoria i elementy do systemów laserowych i laserowych urządzeń CNC (kolimatory. soczewki, zasilacze, lustra, światłowody i inne).

7. Projektowanie, budowanie dedykowanych systemów laserowych (również prace typowe dla sektora B+R).

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »