Logo firmy: Ewelina Sikora WYSTRÓJ SIĘ.PLEwelina Sikora WYSTRÓJ SIĘ.PL
Wypożyczalnia posiada w swojej ofercie ponad 1500 kostiumów o róż...
Sprzedaj / Kup biznes
Tysiące ofert sprzedaży firm. Dodaj ofertę lub wybierz firmę dla siebie.
Logo firmy: P.W. KolmetP.W. Kolmet
Oferujemy usługi spawalniczo-monterskie wykwalifikowanymi pracown...
Logo firmy: Profil Sp. z o.o.Profil Sp. z o.o.
Produkujemy z PCV, aluminium, okna, drzwi, fasady, witryny, konst...
Logo firmy Firma Usługowo-Reklamowa Introligatornia Pimax Przemysław Cisoń

Firma Usługowo-Reklamowa Introligatornia Pimax Przemysław Cisoń - produkty/usługi

 (0 opinii) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy Firma Usługowo-Reklamowa Introligatornia Pimax Przemysław Cisoń

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę Firma Usługowo-Reklamowa Introligatornia Pimax Przemysław Cisoń. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Książka w skórzanej oprawie, książki w oprawach artystycznychUsługi introligatorskie. Książki w oprawach artystycznych, najczęściej w skóry naturalne. Kompletowanie księgozbiorów, biblioteki domowe, gabinetowe. Renowacja starych książek. Naprawa książek. Introligatorstwo artystyczne i reklamowe. ... czytaj dalej »
Introligatorstwo. Pracownia introligatorska Pimax. Introligatornia Artystyczna i Reklamowa.Introligatornia artystyczna Pimax zaprasza do skorzystania z bogatej oferty wyrobów rękodzieła. Powstają tutaj m.in. wyjątkowe albumy do zdjęć, fotoksięgi, kroniki oraz księgi pamiątkowe, notesy, kalendarze, skórzane akcesoria na biurko (podkład, pió ... czytaj dalej »
Album na zdjęcia. Album w skórzanej oprawie. Prezent na Komunię, Chrzest, Jubileusz. Unikat.Pracownia poleca ręcznie szyte i oprawione w skóry naturalne albumy fotograficzne. Wykonywane z najlepszej jakości materiałów, kartonów ozdobnych i skór, z dbałością o najdrobniejsze detale wykończenia. Album skórzany zawiera najczęściej 40 kart dzie ... czytaj dalej »