Sprzedaj / Kup biznes
Tysiące ofert sprzedaży firm. Dodaj ofertę lub wybierz firmę dla siebie.
Logo firmy: ORTO Marek MatuszelańskiORTO Marek Matuszelański
Dezynsekcja opryskowa / żelowa, deratyzacja, dezynfekcja. Likw...
Logo firmy: Meissner & Partnerzy Radcowie Prawni Sp. p.Meissner & Partnerzy Radcowie P...
1. Prawo korporacyjne 2. Łączenia i przejęcia (Mergers & Acquis...
Logo firmy: Stempel Service Bogdan DębowskiStempel Service Bogdan Dębowski
- wizytówki, - pieczątki, - nadruki, - stemple, - grawero...
Logo firmy PPHU Lissy Janusz Lissy

PPHU Lissy Janusz Lissy - produkty/usługi

 (0 opinii) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy PPHU Lissy Janusz Lissy

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę PPHU Lissy Janusz Lissy. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Stół bilardowy ManhattanNowoczesny stół koszykowy o wyjątkowym w skali światowej wzornictwie. Nagrodzony na Targach SUREXPO 2002 jako najlepszy produkt salonu. Ekskluzywny stół bilardowy o litej ramie bukowej i charakterystycznych koszach skórzanych. Oparty na bardzo stabil ... czytaj dalej »
Komoda-barek z lodówkąKomoda barek z lodówką kolekcji Ambasador. Idealne rozwiązanie do salonu, pokoju gościnnego. Komoda-barek łączy w sobie funkcjonalność i zastosowanie. Wybór komodo-barku z lodówką oraz oświetleniem. Wymiary: 165 x 85 x 56cm. ... czytaj dalej »
Sypialnia WiktoriaSypialnia Wiktoria wykonana jest z drewna bukowego oraz naturalnej okleiny bukowej. Charakteryzuje się nowoczesną linią o prostym kształcie. Miękki tapicerowany zagłówek łóżka oraz kwadratowe nogi wykonane z litego drewna bukowego czynią je mocnym, s ... czytaj dalej »
Sypialnia AmbasadorSypialnia drewniana "Ambasador" buk charakteryzuje się nowoczesną linią o prostym kształcie z zaokrąglonymi elementami. Modułowy system zabudowy daje wiele możliwości aranżacji pomieszczeń. Paleta wybarwień zgodna z najnowszymi trendami. ... czytaj dalej »
Kolekcja TorontoKolekcja Toronto: Barek: stal nierdzewna, naturalna okleina bukowa. Oświetlenie halogenowe, możliwość zamontowania lodówki. Stół bilardowy: po nakryciu blatami drewnianymi lub szklanymi duży stół biesiadny. ... czytaj dalej »