Logo firmy: Ewelina Sikora WYSTRÓJ SIĘ.PLEwelina Sikora WYSTRÓJ SIĘ.PL
Wypożyczalnia posiada w swojej ofercie ponad 1500 kostiumów o róż...
Sprzedaj / Kup biznes
Tysiące ofert sprzedaży firm. Dodaj ofertę lub wybierz firmę dla siebie.
Logo firmy: P.W. KolmetP.W. Kolmet
Oferujemy usługi spawalniczo-monterskie wykwalifikowanymi pracown...
Logo firmy: Profil Sp. z o.o.Profil Sp. z o.o.
Produkujemy z PCV, aluminium, okna, drzwi, fasady, witryny, konst...
Logo firmy BL Info Polska Sp. z o.o.

BL Info Polska Sp. z o.o. - produkty/usługi

 (0 opinii) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy BL Info Polska Sp. z o.o.

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę BL Info Polska Sp. z o.o.. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Jak krok po kroku zarejestrować firmę? Jaka forma opodatkowania będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? Czy lepiej płacić podatek liniowy czy według skali podatkowej? Jak wypełniać deklaracje podatkowe i ubezpieczeniowe? Co można zaliczyć w koszty? Jak ... czytaj dalej »
Czy zastanawiałeś się, dlaczego jedni handlowcy odnoszą sukcesy, a inni nie? Dlaczego podczas gdy jednym udaje się poczuć smak zwycięstwa, inni muszą przełknąć gorzką pigułkę porażki? Odpowiedzi na te właśnie pytania znajdziesz w tej książce. TECH ... czytaj dalej »
KSZTAŁTOWANIE CEN to książka, która traktuje o trudnej sztuce ustalania cen na oferowane produkty - towary i usługi. Właściwe kształtowanie cen jest niezmiernie ważnym, choć często pomijanym i niedocenianym czynnikiem wpływającym na zwiększenie wielk ... czytaj dalej »
Jeśli Twoje działania w życiu zawodowym i prywatnym nie przynoszą zamierzonych efektów, a Ty czujesz, że tkwi w Tobie spory potencjał i że stać Cię na dużo więcej, koniecznie przeczytaj książkę OSOBISTA EFEKTYWNOŚĆ. Dowiesz się, jak skutecznie wykorz ... czytaj dalej »
VAT Praktyczny poradnik w zakresie podatku od towarów i usług Jak rozliczyć VAT od wewnątrzwspólnotowego nabycia? Czy dostawa towarów używanych jest opodatkowana? Jak naliczyć podatek od zaliczek i przedpłat? Czy wszystkie usługi świadczone za gr ... czytaj dalej »