Logo firmy: ProFilms Anna ZielińskaProFilms Anna Zielińska
Profilms świadczy usługi reklamowe w zakresie przygotowania i wyk...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: AIDA - Ewa OrłowskaAIDA - Ewa Orłowska
Tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe, pisemne, ustne....
Logo firmy: BioArt Michał MarekBioArt Michał Marek
Zajmujemy się głównie projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją o...
Logo firmy Eurokadra S.A.

Eurokadra S.A. - produkty/usługi

 (1 opinia) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy Eurokadra S.A.

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę Eurokadra S.A.. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Praca tymczasowaPraca tymczasowa to proces, w którym biorą udział trzy podmioty: pracownik, pracodawca użytkownik oraz agencja pracy tymczasowej. Praca tymczasowa daje szereg korzyści związanych m.in. z: - szansa na stałe zatrudnienie - czas pracy, czyli dyspozyc ... czytaj dalej »
Leasing pracowniczyJest to pomoc kadrowa, wykonywana przez podmiot z poza obszaru przedsiębiorstwa lub firmy, który dokładnie i szczegółowo dobiera fachowców na dane stanowisko pracy. Leasing pracowniczy to usługa, w której pracownik jest zatrudniany przez firmę lea ... czytaj dalej »
Outsourcing pracowniczyW modelu outsourcingu pracowniczego Agencja przejmuje w całości obsługę ustalonych z Klientem procesów. Może nim być np. outsourcing procesu zatrudnienia pracowników Klienta. Agencja zatrudnia pracowników na zasadach ustalonych z Klientem. W praktyce ... czytaj dalej »
Usługi BHPUsługi BHP (Bezpieczeństwo i Higiena Pracy) to usługi, które oferowane są przez firmy specjalizujące się w dziedzinie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Usługi BHP mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia pracowników w miejscu ... czytaj dalej »